top of page

SZKOLENIE DIAMENTOWA STYLIZACJA BRWI

Szkolenie master.  Henna pudrowa, laminacja brwi, farbowanie

 

Szkolenie skierowane jest dla osób zaawansowanych, zajmujących się stylizacją brwi na co dzień. Szkolenie zawiera bardzo obszerną wiedzę na temat budowy, struktury, składu brwi, ich farbowania henną pudrową oraz farbami (omówienie tonów, mikstonów i rozjaśniaczy), skutków działania chemicznego na włos brwi, dopasowania odpowiednej proporcji brwi w

zależności od rys twarzy osoby, różne metody regulacji brwi (wosk paskowy, bez paskowy, pasta cukrowa, penseta) włoska metoda regulacji brwi. 

 

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 2700zł

INDYWIDUALNE: 3000zł

 

Czas szkolenia: 16h – 2 dni

SZKOLENIE RYSUNEK WSTĘPNY

Szkolenie z rysunku wstępnego za pomocą kredki pudrowej, permanentnej i pasty. Szkolenie polecane dla osób chcących zajmować się stylizacją brwi lub makijażem permanentnym. 

 

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 300zł

INDYWIDUALNE: 450zł

 

Czas szkolenia: 4h

SZKOLENIE ŁĄCZONE LAMINACJA BRWI I RZĘS

Szkolenie łączone z zakresu laminacji brwi i rzęs.

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 1900zł

INDYWIDUALNE: 2500zł

 

Czas szkolenia: 16h – 2 dni

SZKOLENIE HENNA PUDROWA PLUS 4 FARBY

Szkolenie z zakresu pracy z henną pudrową oraz pracy z 4 różnymi farbami. Podczas szkolenia omówiona zostanie dokładnie geometria i architektura brwi, koloryzacja henną pudrową za pomocą różnych technik nakładania produktu oraz 4 różnymi farbami: okis, thuya, elan i bronsun. 

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 2700zł

INDYWIDUALNE: 3000zł

 

Czas szkolenia: 16h – 2 dni

SZKOLENIE PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Szkolenie z zakresu przedłużania rzęs techniką 1:1 która jest podstawową techniką przedłużania rzęs i stanowi bazę dla innych, bardziej złożonych zabiegów. Szkolenie skierowane jest dla osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs. Szkolenie umożliwia opanowanie tej  techniki do perfekcji dzięki czemu z łatwością można podejść do kolejnych technik z zakresu przedłużania rzęs. 

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 800zł

INDYWIDUALNE: 950zł

 

Czas szkolenia: 8h 

SZKOLENIE PRZEDŁUŻANIE RZĘS 2-3D

Szkolenie z przedłużania rzęs 2D-3D przeznaczone jest dla wszystkich stylistek i stylistów, którzy opanowali podstawową technikę aplikacji – 1:1. Jest to szkolenie z małych objętości, które są najczęściej wybierane są przez klientki w salonach kosmetycznych.

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 1050zł

INDYWIDUALNE: 1200zł

 

Czas szkolenia: 8h 

SZKOLENIE ŁĄCZONE PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1 PLUS 2-3D

Szkolenie 2 dniowe Pierwszy dzień szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną z metody 1:1 a drugi dzień część praktyczną i teoretyczną z techniki 2-3d.

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 1600zł

INDYWIDUALNE: 1800zł

 

Czas szkolenia: 16h - 2dni 

SZKOLENIE PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ KIM LUB MASKARY (EFEKT MOKRYCH RZĘS)

Szkolenie z dodatkowych technik typu KIM czy WET LOOK. Szkolenie skierowane dla osób zaawansowanych chcących rozszerzyć swoje umiejętności.

Cena:

GRUPOWE (2-3 osób): 700zł

INDYWIDUALNE: 800zł

 

Czas szkolenia: 8h 

bottom of page